Zespół


mgr Iwona Endsminger-Fic
właściciel, kosmetolog
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Endsminger-Fic

 


 

Aneta Kopaczyk
Aneta Kopaczyk
kosmetolog
Katarzyna Jankowiak
Katarzyna Jankowiak
kosmetolog
Natalia Zahajka
Natalia Wenskowska
kosmetolog
Eliza Ogrodowicz
Eliza Ogrodowska
recepcja
Katarzyna Ruta
Katarzyna Ruta
manager

 


 

Specjaliści w Derm Expert

Paulina Szymańska
Elite Long Time-Liner

Paulina Szymańska @longpmu.pl to dyplomowana elitarna linergistka. Na bieżąco rozwija swoje umiejętności z zakresu kosmetologii leczniczej i stosowanej. W branży beauty rozwija się już od ponad 7 lat. Absolwentka najlepszej Akademii makijażu permanentego w Polsce i na świecie Long-Time-Liner ® prowadzoną przez Panią Magdę Bogulak. Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje - otrzymała tytuł Elitarnej Linergistki marki Long-Time-Liner ® z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust. Finalistka Mistrzostw Polski w 2020 roku w kategorii Master Of Brows.

Obecnie bierze czynny udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Sercem Malowane” autorstwa Pani Magdy Bogulak, gdzie bezpłatnie wykonuje pigmentacją medyczną ust po rozszczepie. 

Paulina Szymańska

 


 

mgr Katarzyna Barańska-Grzesiek
psycholog

Jestem absolwentką psychologii i socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Mam również przygotowanie pedagogiczne i pracuję jako psycholog szkolny. Praca psychologa jest moją prawdziwą pasją. Z przyjemnością uczestniczę  w profesjonalnych wykładach, kursach, szkoleniach, aby  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w najróżniejszych obszarach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego takich jak trudności w relacjach partnerskich/małżeńskich, trudności w relacjach społecznych i towarzyskich, trudności w relacjach rodzinnych, depresja, nerwica, potrzeba poznania i rozwoju samego siebie, trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami, potrzeba wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, problem niepłodności i długotrwałych starań o dziecko. Prowadzę również konsultacje poprzez Skype.

Kontakt:

tel: 508-070-350
e-mail: kbaranska@tlen.pl

Katarzyna Barańska-Grzesiek

 


 

dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

Piotr Turkowski

 


 

Marlena Kozłowska-Miedziarek
Terapeuta Medycyny Chińskiej

Dyplomowany Terapeuta Medycyny Chińskiej oraz Członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalizuje się w ziołolecznictwie, dietetyce oraz akupunkturze.
Moje holistyczne podejście do każdego człowieka pozwala mi na dobranie spersonalizowanego programu leczenia, które ma na celu jak najszybszy powrót pacjenta do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Umów się na wizytę w gabinecie lub online!

Tel. 605 617 194
e-mail: marlena.miedziarek@onet.pl

Marlena Kozłowska-Miedziarek