Zespół


mgr Iwona Endsminger-Fic
właściciel, kosmetolog
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Endsminger-Fic

 


 

Aneta Kopaczyk
Aneta Kopaczyk
kosmetolog
Katarzyna Jankowiak
Katarzyna Jankowiak
kosmetolog
Natalia Zahajka
Natalia Wenskowska
kosmetolog
Eliza Ogrodowicz
Eliza Ogrodowska
recepcja
Katarzyna Ruta
Katarzyna Ruta
manager

 


 

Paulina Szymańska
Elite Long Time-Liner

Paulina Szymańska @longpmu.pl to dyplomowana elitarna linergistka. Na bieżąco rozwija swoje umiejętności z zakresu kosmetologii leczniczej i stosowanej. W branży beauty rozwija się już od ponad 7 lat. Absolwentka najlepszej Akademii makijażu permanentego w Polsce i na świecie Long-Time-Liner ® prowadzoną przez Panią Magdę Bogulak. Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje - otrzymała tytuł Elitarnej Linergistki marki Long-Time-Liner ® z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust. Finalistka Mistrzostw Polski w 2020 roku w kategorii Master Of Brows.

Obecnie bierze czynny udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Sercem Malowane” autorstwa Pani Magdy Bogulak, gdzie bezpłatnie wykonuje pigmentacją medyczną ust po rozszczepie. 

Paulina Szymańska

 


 

mgr Katarzyna Barańska-Grzesiek
psycholog

Jestem absolwentką psychologii i socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Mam również przygotowanie pedagogiczne i pracuję jako psycholog szkolny. Praca psychologa jest moją prawdziwą pasją. Z przyjemnością uczestniczę  w profesjonalnych wykładach, kursach, szkoleniach, aby  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w najróżniejszych obszarach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego takich jak trudności w relacjach partnerskich/małżeńskich, trudności w relacjach społecznych i towarzyskich, trudności w relacjach rodzinnych, depresja, nerwica, potrzeba poznania i rozwoju samego siebie, trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami, potrzeba wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, problem niepłodności i długotrwałych starań o dziecko. Prowadzę również konsultacje poprzez Skype.

Kontakt:

tel: 508-070-350
e-mail: kbaranska@tlen.pl

Katarzyna Barańska-Grzesiek

 


 

dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

Piotr Turkowski