Zespół


Mgr Iwona Endsminger-Fic
Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Iwona Endsminger-Fic

 

Daria Iwańczak
Mgr Daria Iwańczak

Kosmetolog, specjalista podolog. Nieustannie bierze udział w szkoleniach i kursach z nowoczesnych technik zabiegowych, konsekwentnie podnosząc swoje kompetencje. Interesuje się kosmetologią medyczną, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie specjalistycznego sprzętu medycznego. Ekspert w dziedzinie zabiegów skupiających się na spektakularnej poprawie kondycji skóry ciała oraz twarzy. Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, sprawia, że Klientki nie tylko pięknieją, ale również wychodzą z kliniki z dobrym samopoczuciem.

Klientki cenią ją za profesjonalizm, fachowe doradztwo i szczerość.

Anna Czapla
Anna Czapla

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Cechuje ją niezwykła dokładność i delikatność, które w połączeniu z wiedzą zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i doświadczenia gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dopasowane zabiegi, zarówno na twarz jak i na ciało. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do problemów skórnych Klientów sprawiają, iż wcześniej założone wyniki terapii spełniają zachwycają pacjentki. Jest bardzo otwarta, w pracy stawia na naturalność oraz interesuje się wszelkimi innowacjami w zakresie kosmetologii.

Marta Kuśnierczak
Marta Kuśnierczak

Ukończyła studia na poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Z zawodu jest dietetykiem, pomaga pacjentom uzyskać wymarzoną sylwetkę dzięki zbilansowanej, spersonalizowanej diecie. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby, która odwiedza jej gabinet. Według niej czynnikiem, który najbardziej sprzyja osiągnięciu wyznaczonego celu, jest kompleksowość działań – połączenie zdrowego, zbilansowanego żywienia, aktywności fizycznej oraz zabiegów kosmetologii medycznej i fizjoterapii. Marta Kuśnierczak specjalizuje się w dietetyce klinicznej oraz sportowej.

 
 
Agnieszka Milicka- Babiaczyk
specjalista w zakresie mikropigmentacji medycznej

Licencjat zdobyła na Wyższej Szkole Zdrowia Urody w Poznaniu, natomiast tytuł magistra na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu -Wydział Studiów Edukacyjnych na kierunku Promocja Zdrowia i Socjoterapia. Swoje doświadczenie zdobywała prowadząc przez 12 lat gabinet, a następnie pracując jako wykładowca na Wyższej Szkole Zdrowia i Urody. Kosmetologia to nie tylko wiedza i praca, ale również jej pasja. Agnieszka specjalizuje się w zabiegach z mikopigmentacji i mikropunktury, które pozwalają na zwiększenie komfortu życia klientów.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 666 320 530.

Bogdan Mogilewski
masażysta

W pracy z pacjentami wykorzystuje nie tylko techniki masażu, ale także różnorodne ćwiczenia, które (wykonywane systematycznie) przynoszą bardzo dobre efekty rehabilitacyjne i świetne samopoczucie. Posiada uprawnienia z zakresu masażu klasycznegp I i II stopnia z elementami rehabilitacji, masażu punktów spustowych, masażu relaksacyjny, masażu tkanek głębokich, masażu bańką chińską, akupunktury koreańskiej su- dżok terapia, drenażu limfatycznego, masażu sportowego oraz masażu shantala.