Zespół


mgr Iwona Endsminger-Fic
właściciel, kosmetolog
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Endsminger-Fic

 


 

Aneta Kopaczyk
Aneta Kopaczyk
kosmetolog
Natalia Wenskowska
Natalia Wenskowska
kosmetolog
Monika Więcek
Monika Więcek
kosmetolog
Karolina Tajdel
Karolina Tajdel
kosmetolog
Joanna Semrau
Joanna Semrau
kosmetolog
Eliza Ogrodowska
Eliza Ogrodowska
recepcja
Katarzyna Ruta
Katarzyna Ruta
manager

Nasz zespół

 


 

Specjaliści w Derm Expert
Paulina Szymańska
Elite Long Time-Liner

Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje otrzymała tytuł Master of Brows w kategorii Senior, Poznań 2020. Finalistka Mistrzostw Polski Long-Time-Liner. Wyjątkowo zaangażowana w rozwój marki Long-Time-Liner.

Linergista z 7 letnim doświadczeniem oraz kosmetolog z zakresu kosmetologii leczniczej i stosowanej. Właścicielka Salonu Kosmetyki Profesjonalnej Moodita - home of beauty.

Jeden z 5 Trenerów Regionalnych marki Long-Time-Liner w całej Polsce!

Prowadzi szkolenia w Poznaniu i Centrali Long-Time-Liner Polska w Warszawie z zakresu:

  • Step by Step Lips Long-Time-Liner
  • Step by Step Brows Long-Time-Liner
  • Step by Step Eyeliner Long-Time-Liner
  • Masterclass Long-Time-Liner
  • Bye-Bye Pigment Remover

Marka Long-Time-Liner
Long-Time-Liner® to niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w Niemczech w 1992 roku. W chwili obecnej jest najchętniej i najczęściej wybieraną marką przez profesjonalistów. Wielką popularność i zaufanie zawodowców Long-Time-Liner® zdobył dzięki swojej niezawodności i ciągłemu doskonaleniu.

Portfolio: www.longpmu.pl

Paulina Szymańska

 


 

mgr Katarzyna Barańska-Grzesiek
psycholog

Jestem absolwentką psychologii i socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Mam również przygotowanie pedagogiczne i pracuję jako psycholog szkolny. Praca psychologa jest moją prawdziwą pasją. Z przyjemnością uczestniczę  w profesjonalnych wykładach, kursach, szkoleniach, aby  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w najróżniejszych obszarach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego takich jak trudności w relacjach partnerskich/małżeńskich, trudności w relacjach społecznych i towarzyskich, trudności w relacjach rodzinnych, depresja, nerwica, potrzeba poznania i rozwoju samego siebie, trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami, potrzeba wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, problem niepłodności i długotrwałych starań o dziecko. Prowadzę również konsultacje poprzez Skype.

Kontakt:

tel: 508-070-350
e-mail: kbaranska@tlen.pl

Katarzyna Barańska-Grzesiek

 


 

dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

Piotr Turkowski

 


 

Marlena Kozłowska-Miedziarek
Terapeuta Medycyny Chińskiej

Dyplomowany Terapeuta Medycyny Chińskiej oraz Członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalizuje się w ziołolecznictwie, dietetyce oraz akupunkturze.
Moje holistyczne podejście do każdego człowieka pozwala mi na dobranie spersonalizowanego programu leczenia, które ma na celu jak najszybszy powrót pacjenta do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Umów się na wizytę w gabinecie lub online!

Tel. 605 617 194
e-mail: marlena.miedziarek@onet.pl

Marlena Kozłowska-Miedziarek