Zespół


mgr Iwona Endsminger-Fic
właściciel, kosmetolog
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Endsminger-Fic

 


 

Aneta Kopaczyk
Aneta Kopaczyk
kosmetolog
Natalia Zahajka
Natalia Wenskowska
kosmetolog
Eliza Ogrodowicz
Eliza Ogrodowska
recepcja
Katarzyna Ruta
Katarzyna Ruta
manager

 


 

Specjaliści w Derm Expert
Paulina Szymańska
Elite Long Time-Liner

Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje otrzymała tytuł Master of Brows w kategorii Senior, Poznań 2020. Finalistka Mistrzostw Polski Long-Time-Liner. Wyjątkowo zaangażowana w rozwój marki Long-Time-Liner.

Linergista z 7 letnim doświadczeniem oraz kosmetolog z zakresu kosmetologii leczniczej i stosowanej. Właścicielka Salonu Kosmetyki Profesjonalnej Moodita - home of beauty.

Jeden z 5 Trenerów Regionalnych marki Long-Time-Liner w całej Polsce!

Prowadzi szkolenia w Poznaniu i Centrali Long-Time-Liner Polska w Warszawie z zakresu:

  • Step by Step Lips Long-Time-Liner
  • Step by Step Brows Long-Time-Liner
  • Step by Step Eyeliner Long-Time-Liner
  • Masterclass Long-Time-Liner
  • Bye-Bye Pigment Remover

Marka Long-Time-Liner
Long-Time-Liner® to niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w Niemczech w 1992 roku. W chwili obecnej jest najchętniej i najczęściej wybieraną marką przez profesjonalistów. Wielką popularność i zaufanie zawodowców Long-Time-Liner® zdobył dzięki swojej niezawodności i ciągłemu doskonaleniu.

Portfolio: www.longpmu.pl

Paulina Szymańska

 


 

mgr Katarzyna Barańska-Grzesiek
psycholog

Jestem absolwentką psychologii i socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Mam również przygotowanie pedagogiczne i pracuję jako psycholog szkolny. Praca psychologa jest moją prawdziwą pasją. Z przyjemnością uczestniczę  w profesjonalnych wykładach, kursach, szkoleniach, aby  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w najróżniejszych obszarach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego takich jak trudności w relacjach partnerskich/małżeńskich, trudności w relacjach społecznych i towarzyskich, trudności w relacjach rodzinnych, depresja, nerwica, potrzeba poznania i rozwoju samego siebie, trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami, potrzeba wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, problem niepłodności i długotrwałych starań o dziecko. Prowadzę również konsultacje poprzez Skype.

Kontakt:

tel: 508-070-350
e-mail: kbaranska@tlen.pl

Katarzyna Barańska-Grzesiek

 


 

dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

Piotr Turkowski

 


 

Marlena Kozłowska-Miedziarek
Terapeuta Medycyny Chińskiej

Dyplomowany Terapeuta Medycyny Chińskiej oraz Członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalizuje się w ziołolecznictwie, dietetyce oraz akupunkturze.
Moje holistyczne podejście do każdego człowieka pozwala mi na dobranie spersonalizowanego programu leczenia, które ma na celu jak najszybszy powrót pacjenta do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Umów się na wizytę w gabinecie lub online!

Tel. 605 617 194
e-mail: marlena.miedziarek@onet.pl

Marlena Kozłowska-Miedziarek