Zespół


Mgr Iwona Endsminger-Fic
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
 
Nr 91 - Endsminger-Fic

 
 
lek. med. Jakub Przybylski
lekarz medycyny estetycznej

 

W 2013 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2015 roku, jako lekarz rezydent chirurgii plastycznej pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju- wiodącym i najstarszym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce, jednym z najlepszych na świecie. To właśnie tam, ma możliwość uczenia się od prof. Piotra Wójcickiego oraz innych wybitnych polskich i światowych chirurgów plastycznych.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej odbył wiele kursów indywidualnych w najbardziej prestiżowych ośrodkach chirurgii estetycznej, dlatego oddając się w jego ręce, macie państwo gwarancję najwyższej jakości konsultacji i zabiegów. Zakres usług oferowanych przez lek. med. Jakuba Przybylskiego obejmuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, włączając w to leczenie nadpotliwości, usuwanie laserem blizn i tatuaży oraz wykonywanie drobnych operacji plastycznych- wycinanie znamion, brodawek, kaszaków i tłuszczaków.

Najważniejszymi wartościami w pracy są dla niego bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów, w związku z czym nieustannie wzbogaca swoją wiedzę w najnowsze informacje ze świata medycyny estetycznej, zdobywając je na kolejnych sympozjach i szkoleniach. W zależności od nastroju, lubi relaksować się rysując, bądź uprawiając sporty na świeżym powietrzu- nie wyobraża sobie zimy bez nart oraz lata bez windsurfingu.

Zabiegi z kwasem hialuronowym
>Modelowanie twarzy.
>Konturowanie i powiększanie ust.
>Wypełnianie zmarszczek i bruzd.
>Wypełnianie doliny łez i rewitalizacja skóry wokół oczu
700-900złCzas zabiegu 20-40min
Toksyna botulinowa:
>wygładzanie i spłycanie zmarszczek mimicznych twarzy tzw. lwia zmarszczka(między brwiami), 
>kurze łapki (w kącikach zewnętrznych oczu), 
>zmarszczki poprzeczne czoła. 
400-1000zl
 
Leczenie nadpotliwości:
>czoło 600zl, 
>pachy/ stopy 
1300zl
 
Leczenie bruksizmu/zgrzytania zębami, z jednoczesnym efektem wysmuklenia twarzy
800-1000zl
Czas zabiegów z użyciem toksyny botulinowej ok 20min
 
Zabiegi rewitalizujące skore twarzy i dłoni z użyciem kwasu hialuronowego 
1000-1800zl20-30min
Nr 86 - Przybylski.1 

 

 

Mgr Sylwia Słowińska
fizjoterapeuta 

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii, tytuł magistra 2016r.
Kurs Kinezjotaping 2013r. (prowadzący mgr Sebastian Reczek)
Fundamentals of Manual Therapy for the Abdominal and Pelvic Viscera 2019r. (prowadzący Marty Ryan LMT, CVMT)
Masaż tkanek Głebokich 2016r. (prowadzący dr n. med. Marcin Wytrążek)
Suche igłowanie Dry Needling 2018r. (prowadzący mgr Adam Michoński)
An introductory course of Structural Bodywork based on myofacial chains 2020r. (Prowadzący John Smith Rolfing advanced practitioner)
Autorka artykułu Sylwia Słowińska: Zastosowanie Kinesiology Tapingu w schorzeniach bólowych kręgosłupa u pracowników biurowych W: Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja. s. 40-45 Poznań, Styczeń 2017, nr 79

Pomagam pacjentom z różnymi dolegliwościami

  • urazy i przeciążenia sportowe (więzadeł, ścięgien, kaletek maziowych, pochewek ścięgnistych, naderwania mini, innych
  • stany zapalne tkanek (zapalenie ścięgna Achillesa, tzw. ostroga piętowa, łokieć tenisisty i inne)
  • bóle głowy i stawów kończyn, migreny, bóle mięśniowe i mięśniowo-powięziowe
  • dolegliwości poporodowe, rozejście kresy białej mięśnia prostego brzucha, blizna po cesarskim cięciu
  • poprawa postawy ciała
  • bóle stawów obwodowych (zwyrodnienia, skręcenia, zaburzenia funkcji)
  • bóle i zawroty głowy pochodzenia szyjnego
  • bolesne miesiączki, zaparcia, bóle żołądka i inne bóle trzewne – zaburzenia funkcjonalne po wykluczeniu zmian organicznych
  • schorzenia ortopedyczne (po urazach, złamaniach, amputacjach, zabiegach                           operacyjnych)

 

Cennik:
Pierwsza wizyta fizjoterapeutyczna (konsultacja, ustalenie celów terapii, terapia) – 60-80min – 150zł
Kinesiology taping w trakcie wizyty – 10zł
Kinesiology taping poza wizytą – 30zł
Suche igłowanie -20zł

Terapia fizjoterapeutyczna (kolejne wizyty)  50-60min– 120zł

Ćwiczenia indywidualne  50min– 100zł 

Ćwiczenia grupowe – 50min – ustalenia indywidualne

Pakiet terapeutyczny
5x terapia fizjoterapeutyczna + 1xćwiczenia indywidualne – 600zł

 Zabiegi modelująco-ujędrniające

Masaż modelujący z wykorzystaniem bańki chińskiej –  60min– 120zł

Kontakt

tel: +48 667646612
e-mail: sylwiafizjo.fizjosport@gmail.com

 

Nr 93 - sylwiafizjo

Mgr Katarzyna Barańska-Grzesiek
psycholog

 

Jestem absolwentką psychologii i socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Mam również przygotowanie pedagogiczne i pracuję jako psycholog szkolny. Praca psychologa jest moją prawdziwą pasją. Z przyjemnością uczestniczę  w profesjonalnych wykładach, kursach, szkoleniach, aby  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w najróżniejszych obszarach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego takich jak trudności w relacjach partnerskich/małżeńskich, trudności w relacjach społecznych i towarzyskich, trudności w relacjach rodzinnych, depresja, nerwica, potrzeba poznania i rozwoju samego siebie, trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami, potrzeba wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, problem niepłodności i długotrwałych starań o dziecko. Prowadzę również konsultacje poprzez Skype.
 
Cennik:
konsultacja indywidualna: 120 zł/50 min.
konsultacja partnerska: 180 zł/ 90 min.
 
Godziny przyjęć: (wymagana wcześniejsza rezerwacja)
poniedziałek 9:00-14:00 
środa: 18:00-21:00
co druga sobota 11:00-15:00
 
Kontakt
tel. 508-070-350
 
Nr 92 - psycholog
Dr Katarzyna Osipowicz
lekarz medycyny esetetycznej

Dr Katarzyna Osipowicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe  z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii  dla lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

oraz studia podyplomowe na kierunku zarządzanie podmiotem medycznym na SGH.

W medycynie beauty na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar. Zawsze kieruje się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie poprawiać urodę i nie dawać efektu sztuczności. Twarz ma zachowywać harmonię i ideał proporcji z kanonu Leonarda da Vinci.  Panie mają czuć się piękniejsze wg filozofii Pani Doktor nie ma brzydkich kobiet są jedynie niezadbane.

Z zamiłowania do zawodu Dr Osipowicz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
Wiedzę poszerzała na licznych stypendiach zagranicznych, między innymi w Niemczech, Grecji, we Włoszech czy w trakcie 2  miesięcznego stażu w Holandii.
Jest autorką i współautorką licznych doniesień naukowych na konferencjach krajowych
i zagranicznych. Artykuły jej autorstwa były publikowane w prestiżowych międzynarodowych czasopismach dermatologicznych.

Dr Osipowicz należy do wielu organizacji, między innymi do European Academy of Dermatology and Venerology-EADV, European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology- ESCAD  czy International Society for Dermatologic Surgery - ISDS. International Society of Dermatology (ISD), a także do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging - PTMEiAA oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Ponadto każdego roku uczestniczy w szkoleniach i warsztatach w kraju i zagranicą, by poznawać branżowe trendy, doskonalić umiejętności. Wszystko po to, żeby zapewnić swoim pacjentom 100% satysfakcji z wykonywanych zabiegów i pokazać że dermatologia estetyczna jest sprzymierzeńcem każdego człowieka .

Jako stypendystka studiów doktoranckich, ma zajęcia ze studentami wydziału English Devision Dentistry and Medcine Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Prowadzi działalność naukową związaną z chorobami autoimmunologicznymi, genodermatozami jak Epidermiolysis bullosa (dzieci motylki) oraz ichtiozami .

 Nr 71 -

 
Dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny esetetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

 

Nr 72 -

 

 

 

 

 

 

Paulina Szymańska
Elite Long Time-Liner 

 

 

Paulina Szymańska @longpmu.pl to dyplomowana elitarna linergistka. Na bieżąco rozwija swoje umiejętności z zakresu kosmetologii leczniczej i stosowanej. W branży beauty rozwija się już od ponad 7 lat. Absolwentka najlepszej Akademii makijażu permanentego w Polsce i na świecie Long-Time-Liner ® prowadzoną przez Panią Magdę Bogulak.

Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje - otrzymała tytuł Elitarnej Linergistki marki Long-Time-Liner ® z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust. Finalistka Mistrzostw Polski w 2020 roku w kategorii Master Of Brows.

Obecnie bierze czynny udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Sercem Malowane” autorstwa Pani Magdy Bogulak, gdzie bezpłatnie wykonuje pigmentacją medyczną ust po rozszczepie. 

 

 

 

Nr 72 -

 

 

Endsminger-Fic

Endsminger-Fic

Przybylski.1

Przybylski.1

Szymańska_2

Szymańska_2

psycholog

psycholog

Turkowski

Turkowski

Osipowicz

Osipowicz

sylwiafizjo

sylwiafizjo