Zespół


Mgr Iwona Endsminger-Fic
Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
Iwona Endsminger-Fic

 

Daria Iwańczak
Mgr Daria Iwańczak

Kosmetolog, specjalista podolog. Nieustannie bierze udział w szkoleniach i kursach z nowoczesnych technik zabiegowych, konsekwentnie podnosząc swoje kompetencje. Interesuje się kosmetologią medyczną, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie specjalistycznego sprzętu medycznego. Ekspert w dziedzinie zabiegów skupiających się na spektakularnej poprawie kondycji skóry ciała oraz twarzy. Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, sprawia, że Klientki nie tylko pięknieją, ale również wychodzą z kliniki z dobrym samopoczuciem.

Klientki cenią ją za profesjonalizm, fachowe doradztwo i szczerość.

Anna Czapla
Anna Czapla

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Cechuje ją niezwykła dokładność i delikatność, które w połączeniu z wiedzą zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i doświadczenia gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dopasowane zabiegi, zarówno na twarz jak i na ciało. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do problemów skórnych Klientów sprawiają, iż wcześniej założone wyniki terapii spełniają zachwycają pacjentki. Jest bardzo otwarta, w pracy stawia na naturalność oraz interesuje się wszelkimi innowacjami w zakresie kosmetologii.

Ewelina Rogozińska
Ewelina Rogozińska

Licencjonowany kosmetolog z wyboru i zamiłowania. Zainteresowanie pielęgnacją skóry i rozwiązywaniem jej problemów rozpoczęło się podczas studiów dziennych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. W pełni oddaje się wykonywanej pracy i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań. Uwielbia prace z ludźmi, stawia na rozwój osobisty i zawodowy.

Wrażliwa na drugiego człowieka. Cechuje ją otwartość, komunikatywność a także pełne skupienie na potrzebach klientów.

Marta Kuśnierczak
Marta Kuśnierczak

Ukończyła studia na poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Z zawodu jest dietetykiem, pomaga pacjentom uzyskać wymarzoną sylwetkę dzięki zbilansowanej, spersonalizowanej diecie. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby, która odwiedza jej gabinet. Według niej czynnikiem, który najbardziej sprzyja osiągnięciu wyznaczonego celu, jest kompleksowość działań – połączenie zdrowego, zbilansowanego żywienia, aktywności fizycznej oraz zabiegów kosmetologii medycznej i fizjoterapii. Marta Kuśnierczak specjalizuje się w dietetyce klinicznej oraz sportowej.

Cindy Grabowska
Cindy Grabowska
specjalista w zakresie makijażu permanentnego

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji oraz linergistka renomowanej marki LONG TIME LINER. Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz bierze udział w elitarnych szkoleniach. Według jej koncepcji makijaż permanentny powinien podkreślać naturalne piękno kobiece, a zarazem stanowić trwałe rozwiązanie na nienaganny wygląd. Pigmentacja jest jej pasją dzięki czemu świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Dominika Bilewska - Motała
makijażystka i stylistka rzęs

Swoją pasję do wizażu i przedłużania rzęs rozwijała poprzez szkolenia m.in. u Mistrza makijażu Daniela Sobieśniewskiego, makijażystki gwiazd Magdaleny Pieczonki, Karoliny Matuszewskiej z Konturovni czy Agnieszki Michalak. Prowadzi indywidualne lekcje makijażu, wykonuje makijaże ślubne, okolicznościowe, fotograficzne oraz przedłużanie rzęs metodami 1:1, 2:1 oraz 3:1.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 503 764 670.

Agnieszka Milicka-Babiaczyk
specjalista w zakresie mikropigmentacji medycznej

Licencjat zdobyła na Wyższej Szkole Zdrowia Urody w Poznaniu, natomiast tytuł magistra na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu -Wydział Studiów Edukacyjnych na kierunku Promocja Zdrowia i Socjoterapia. Swoje doświadczenie zdobywała prowadząc przez 12 lat gabinet, a następnie pracując jako wykładowca na Wyższej Szkole Zdrowia i Urody. Kosmetologia to nie tylko wiedza i praca, ale również jej pasja. Agnieszka specjalizuje się w zabiegach z mikopigmentacji i mikropunktury, które pozwalają na zwiększenie komfortu życia klientów.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 666 320 530.