Zespół Kliniki Derm Expert


mgr Iwona Endsminger-Fic
właściciel, kosmetolog
Założycielka i pomysłodawczyni Instytutu Urody Derm Expert. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.
 
Endsminger-Fic

 


 

Aneta Kopaczyk
Aneta Kopaczyk
mgr kosmetolog
Natalia Wenskowska
Natalia Wenskowska
mgr kosmetolog
Monika Więcek
Monika Więcek
kosmetolog
Karolina Tajdel
Karolina Tajdel
kosmetolog
Joanna Semrau
Joanna Semrau
kosmetolog
Eliza Ogrodowska
Eliza Ogrodowska
kosmetolog
Natalia Kałach
Natalia Kałach
kosmetolog
Katarzyna Ruta
Katarzyna Ruta
manager
Wiktoria
Wiktoria
obsługa klienta

Nasz zespół
Nasz zespół

 


 

Specjaliści w Derm Expert
dr Piotr Turkowski
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista i pasjonat chirurgii odtwórczej włosów, kończący specjalizację z chirurgii plastycznej. Jedyny oficjalnie zarejestrowany w Warszawie członek międzynarodowej światowej organizacji chirurgii odtwórczej włosów ( ISHRS), zrzeszającej najlepszych na świecie specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Turkowski specjalizuje się przede wszystkim w przeszczepach włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy.

Dr Turkowski jest członkiem wielu prestiżowych kręgów, takich jak: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The International Society of Plastic Surgery (ISAPS) czy ISHRS – The International Society of Hair Restoration Surgery.

Piotr Turkowski