Redukcja podwójnego podbródka


O zabiegu

Technologia Coolwaves wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w tkankę tłuszczową.

 

Energia fal CoolwavesTM powoduje wysokie przegrzanie komórek tłuszczowych i co za tym idzie- rozerwanie ich struktur (nie naruszając otaczających tkanek). Komórki tłuszczowe usuwane są w sposób fizjologiczny przez układ limfatyczny. Technologia ta, również przyczynia się do powstawania nowych, bardziej elastycznych włókien kolagenowych – co wpływa na wygładzenie, eliminując zagłębienia w skórze.

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej: mikrofale działają precyzyjnie i głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny, metabolicznie.

Ujędrnianie skóry: mikrofale emitowane podczas zabiegu wywołują skurcz włókien kolagenowych, stymulują produkcję nowego kolagenu, w efekcie, skóra staje się wyraźnie ujędrniona i odmłodzona.

Ta nieinwazyjna technika efektywnie wyszczupla, ujędrnia i wygładza skórę a co więcej skutecznie redukuje podwójny podbródek. Jest alternatywą dla zabiegu termolifting - redukcja podwójnego podbródka.

 
 

 

Czas trwania zabiegu
40 min
Ilość i częstotliwość zabiegów
2-6 zabiegów powtarzane w odstępie od 14 do 45 dni
Przeciwwskazania
PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU
  • rozrusznik serca
  • protezy metalowe i silikonowe
  • choroby nowotworowe
  • cukrzyca
  • choroby serca
  • padaczka
 
Dla kogo

Dla osób, które zmagają się z podwójnym podbródkiem, miejscową otyłością, brakiem wyprofilowanego owalu twarzy. 

Zalecenia

WARTO WIEDZIEĆ

Zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności.

Zalecana ilość zabiegów: od 3 do 6 zabiegów
 
Odstęp między zabiegami: min. 14 dni

Zaleca się picie dużej ilości wody min. 2 litry dziennie oraz lekkostrawną dietę. Należy powstrzymać się od gorących kąpieli oraz sauny przez 3 dni po zabiegu. Stosować intensywnie nawilżające skórę balsamy do ciała lub kremy zawierające witaminę C.