Intraceuticals - silnie nawilżający i odmładzający zabieg gwiazd!


O zabiegu
 

Zabieg Intraceuticals to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania oraz redukcji zmarszczek. Po infuzji skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością

Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Infuzja tlenowa w trychologii stosowana jest w celu odmłodzenia włosów oraz jako szczególny zabieg przeciw wypadaniu. Właśnie z tego szczególnego powodu jest on polecany kobietom i mężczyznom w celu skutecznego leczenia łysienia. Infuzja tlenowa jest stosowana z takimi samymi doskonałymi efektami w leczeniu innych problemów skóry owłosionej, takich jak łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież czy przetłuszczająca się skóra głowy. Efekty infuzji tlenowej skóry głowy to z pewnością: większy wzrost, siła i elastyczność włosów, stymulacja odnowy komórek, a także regeneracja włosów. Infuzja tlenowa niesie za sobą także wiele innych korzyści.

 

Derm Expert jest pierwszą w Poznaniu certyfikowaną kliniką przez Kosmoprof -  wyłącznego dystrybutora marki Intraceuticals na Polskę.

Nr 107 -

Czas trwania zabiegu
60 min.
Ilość i częstotliwość zabiegów
1 zabieg jako bankietowy lub w serii 6 zabiegów raz w tygodniu
Dla kogo

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą błyskawicznie odświeżyć swoją skórę i dodać jej nieco blasku. Wszystko dzięki innowacyjnej metodzie wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego, która wykorzystuje tlen pod ciśnieniem. Kwas hialuronowywystępuje tutaj w dwóch postaciach: niskocząsteczkowej, która przenika do głębszych warstw skóry wraz z aktywnymi składnikami i wielkocząsteczkowej, wiążącej wodę z otoczenia i utrzymującej w skórze odpowiedni poziom wilgotności.

 

Rezultaty

W zależnosci od wprowadzanej ampułki:

Infuzja Atoxelene - niweluje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,

Infuzja Opulence - ma działanie odmładzające i rozjasniające przebarwienia,

Infuzja Clarity - redukuje trądzik oraz stany zapalne,

Infuzja Rejuvenate - daje efekty wypełnienia i zagęszczenia nadając skórze młodszy wygląd.

Zalecenia

Po terapii Intraceuticals bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Dedykowane preparaty uzupełnią poziom kwasu hialuronowego oraz znacznie przedłużą efekty zabiegu.