Intraceuticals - silnie nawilżający i odmładzający zabieg gwiazd!


O zabiegu

PROMOCJA! 1 zabieg 450 zł zamiast 550 zł a 3 zabiegi za 1200 zł zamiast 1650 zł!
do 18.07.2020r. 

 

Zabieg Intraceuticals to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania oraz redukcji zmarszczek. Po infuzji skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością

Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Derm Expert jest pierwszą w Poznaniu certyfikowaną kliniką przez Kosmoprof -  wyłącznego dystrybutora marki Intraceuticals na Polskę.

Nr 107 -

Czas trwania zabiegu
60 min.
Ilość i częstotliwość zabiegów
1 zabieg jako bankietowy lub w serii 6 zabiegów raz w tygodniu
Dla kogo

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą błyskawicznie odświeżyć swoją skórę i dodać jej nieco blasku. Wszystko dzięki innowacyjnej metodzie wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego, która wykorzystuje tlen pod ciśnieniem. Kwas hialuronowywystępuje tutaj w dwóch postaciach: niskocząsteczkowej, która przenika do głębszych warstw skóry wraz z aktywnymi składnikami i wielkocząsteczkowej, wiążącej wodę z otoczenia i utrzymującej w skórze odpowiedni poziom wilgotności.

 

Rezultaty

W zależnosci od wprowadzanej ampułki:

Infuzja Atoxelene - niweluje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,

Infuzja Opulence - ma działanie odmładzające i rozjasniające przebarwienia,

Infuzja Clarity - redukuje trądzik oraz stany zapalne,

Infuzja Rejuvenate - daje efekty wypełnienia i zagęszczenia nadając skórze młodszy wygląd.

Zalecenia

Po terapii Intraceuticals bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Dedykowane preparaty uzupełnią poziom kwasu hialuronowego oraz znacznie przedłużą efekty zabiegu.