Endermologia


O zabiegu
Endermologia - modelowanie sylwetki 

Zabiegi znane są pod powszechną nazwą „endermologia”, za którą kryje się naturalna, bezpieczna, nieinwazyjna i skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę. Ciesząca się ciągle rosnącym zainteresowaniem technologia Endermologie® wykorzystywana jest w zabiegach Lipomassage™ i Endermolift™, w trakcie których następuje mechaniczna stymulacja tkanki (mechano - stymulation) pomagająca redukować tkankę tłuszczową, cellulit oraz ujędrniać i rozświetlać skórę.

Każdego dnia zabiegom poddaje się około 100 000 pacjentów na całym świecie. Większość z nich wpisało je na stałe do swojego stylu życia. Opisywana technika to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami, czego dowodem jest ponad 110 przeprowadzonych badań klinicznych.

Czas trwania zabiegu
20 min częściowa, 40 min całościowa
Ilość i częstotliwość zabiegów
2-3 razy w tygodniu, seria minimum 8 zabiegów
Przeciwwskazania
  • Pierwszy trymestr ciąży.
  • Aktywne nowotwory.
  • Zapalenie żył.
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
  • Choroby krwi.
  • Bielactwo.
  • Infekcje.
Dla kogo

Endermologia  dedykowane jest wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem wiotkiej skóry po odchudzaniu lub znacznej utraty wagi. Ponadto zabieg przeznaczony jest dla osób z pomarańczową skórką, nieidealną sylwetką i nieestetycznym wyglądem poszczególnych części ciała.

Rezultaty

widoczne efekty już po 3 zabiegach

Nowy patent endermologii umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek
przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Zabieg oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

- Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
- Wygładza cellulit
- Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Zalecenia

Po wykonanym zabiegu pacjentka może od razu powrócić do wcześniej przerwanych zajęć, nie jest wymagana jakakolwiek rekonwalescencja.