Witamy w Klinice Derm Expert


Derm Expert to nowoczesna klinika zdrowia i urody stworzona dla osób wymagających, szukających miejsca, w którym będą mogły zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie.  Tworzona od blisko dziesięciu lat koncepcja naszej działalności polega na indywidualnej konsultacji kosmetologicznej gwarantującej dobranie konkretnego programu terapeutycznego opartego na specjalistycznych zabiegach na najnowocześniejszej aparaturze, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo jak i najwyższy standard usług.

Derm Expert to zespół doświadczonych ekspertów, dla których praca jest pasją. Edukujemy naszych Gości, gdyż wierzymy, że wiedza jest kluczem do podejmowania świadomych wyborów. Przekazujemy naszą wiedzą, by Klient był przekonany do  wybranych podczas indywidualnych konsultacji zabiegów. Dbamy, by wybrane procedury zabiegowe były dostosowane do stylu życia i oczekiwań.

W Derm Expert znajdziesz piękne wnętrza, najnowsze technologie, najlepsze, ekskluzywne kosmoceutyki, znakomitych ekspertów. Wszystko to daje Ci poczucie jakości i wielowymiarowych korzyści oraz komfortu. Szeroka gama zabiegów i masaży pozwoli Ci poczuć się doskonale w swojej skórze. W ofercie mamy zabiegi takie jak np. Intraceuticals, uwielbiane przez gwiazdy światowego formatu takie jak modelka Miranda Kerr czy aktorka  Jessica Biel. Dzięki tym zabiegom w oka mgnieniu zauważysz transformację swojej skóry i olśnisz młodzieńczym wyglądem. Dysponujemy także najnowszymi technologiami laserowymi, które usuną nawet najbardziej uporczywe defekty - przebarwienia, niechciane owłosienie, zmarszczki. Cofamy czas bezpiecznie i naturalnie. Podaruj sobie nowe ciało i nową energię. Stać Cię na luksus z Derm Expert. Bądź naturalnie piękna.