Etykieta SPA


Dla wygody i komfortu korzystania z zabiegów kosmetycznych, rytuałów SPA oraz masaży w Derm Expert przygotowaliśmy przewodnik, informujący o szczegółach przygotowania do wizyty w klinice oraz przedstawiający regulamin korzystania z naszych usług.

Zasady ogólne
 1. Prosimy o punktualne przybycie do Kliniki. Szanujemy czas naszych klientów – w przypadku spóźnienia się na zabieg zakończy się on o wcześniej planowanej godzinie tak, by nie opóźniać terminów wizyt następnych gości Derm Expert.
 2. W przypadkach losowych rezerwację należy odwołać najpóźniej 24 godziny przed planowanym terminem wizyty.
 3. W Klinice nie przyjmujemy osób w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających oraz narkotyków, a także klientów zachowujących się w sposób naruszający spokój i dobre obyczaje.
Etykieta SPA
 1. Derm Expert to miejsce wyciszenia i odpoczynku, dlatego też prosimy o zachowanie spokoju, ograniczenie korzystania z telefonów komórkowych oraz nie zakłócanie relaksu pozostałych gości.
 2. W trakcie pierwszej wizyty zakładamy Kartę Klienta. Dla bezpieczeństwa zabiegów przeprowadzanych w Derm Expert, w niektórych przypadkach, personel może poprosić o dodatkowe informacje dotyczące stanu zdrowia. Zabieg nie zostanie wykonany jeśli stan zdrowia Klienta wyklucza taką możliwość.
 3. Do przeprowadzenia niektórych zabiegów konieczne będzie częściowe lub całkowite rozebranie się. W tej sytuacji klienci otrzymają jednorazową bieliznę, a w trakcie wykonywania zabiegu miejsca intymne dodatkowo zakryte będą ręcznikami. W Derm Expert wszystkie zabiegi są tak przygotowane, by zapewnić dyskretne warunki i bezstresowe korzystanie z oferty. O konieczności odświeżenia się przed zabiegiem poinformuje personel, przekazując szlafrok, obuwie, jednorazową bieliznę, kosmetyki. Do dyspozycji gości jest także suszarka do włosów.
 4. Dokładamy wszelkich starań, by Derm Expert był miejscem przyjaznym dla klientów. Jeśli w trakcie trwania zabiegu klient poczuje dyskomfort psychiczny bądź fizyczny prosimy o przekazanie tej informacji personelowi. Takie działanie pozwoli zmienić warunki tak, by osoba korzystająca z zabiegu mogła odzyskać spokój i znów w pełni cieszyć się z relaksu.
 5. W Derm Expert obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 6. W Klinice nie ma możliwości pozostawienia dzieci bez opieki. Osoby towarzyszące klientom Derm Expert będą mogły poczekać w miejscu wyznaczonym przez personel – w gabinecie znajduje się korzystający z zabiegu i pracownik Derm Expert.
 7. Nie zalecamy przeprowadzenia zabiegów co najmniej 8 godzin od wykonania depilacji oraz po skorzystaniu z solarium.
 8. Mężczyźni przed wykonaniem zabiegu na twarz proszeni są o usunięcie zarostu – golenie powinno nastąpić co najmniej 4 godziny przed wizytą w Klinice.
 9. W Derm Expert znajdują się specjalnie przygotowane dla klientów szafki. Prosimy nie zabierać ze sobą kosztowności – obsługa Kliniki nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w szafkach rzeczy.
 10. Dla Państwa wygody wyposażyliśmy Klinikę w urządzenia do podgrzewania ręczników, rękawiczek, kapci. Dodatkowo każda osoba ma możliwość wyboru swojego ulubionego zapachu, który towarzyszy w trakcie wykonania zabiegu. Dbamy o to, by nasi goście czuli się wyjątkowo.

Derm Expert to klinika kosmetologiczna stworzona z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości usług przeprowadzanych w przyjemnej, pełnej relaksu i zaufania atmosferze. Prosimy o współpracę w przestrzeganiu regulaminu dla zachowania charakteru tego wyjątkowego miejsca.