Zabieg Intraceuticals infuzji tlenowej nasz zabieg GWIAZD


NA CZYM POLEGA ZABIEG

To australijska metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Powstała ona w wyniku prac dwóch współpracujących zespołów – medycznego i kosmetologicznego. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych.
Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:
niskocząsteczkowego, który penetruje skórę razem z przyłączaną wodą oraz przenika do niej wraz z dołączonymi składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.
wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego

 

ZALETY I EFEKTY ZABIEGU

Efekt metody Intraceuticals jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Dodatkowo:
serum Clarity – redukuje stany zapalne powstałych w wyniku trądziku,
serum Opulence – rozjaśnia przebarwienia wywołane promieniami UV i wyrównuje koloryt,
serum Atoxelene – jest delikatną naturalną alternatywą dla toksyny botulinowej – redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust.

 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy. Utrzymuje się przez około półtora do dwóch tygodni. Można go zatem wykonać tuż przed „wielkim wyjściem” czy ważnym wydarzeniem (np. ślubem).

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
W celu utrzymania efektów należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. Następnie, aby podtrzymać efekty kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.

 

Rejuvenate ma działanie odmładzające i wygładzające,
Opulence rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt,
Atoxelene redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,