Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie terapii zabiegowych na ciało, aby przygotować sylwetkę na zbliżające się lato i sezon bikini.


Jednym z ulubionych zabiegów naszych klientów jest zabieg Endermologii Alliance LPG. Jest to rewolucyjny, bezinwazyjny endermo masaż z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Dzięki nowej, opatentowanej głowicy, zabieg daje niesamowite efekty, minimalizując przy tym uczucie dyskomfortu. Główne rezultaty, jakie osiągniemy dzięki temu zabiegowi to wygładzenie skóry, redukcja cellulitu, usprawnienie przepływu chłonki i wody oraz ujędrnienie. Endermomasaż znany jest od ponad 30 lat, jednak technologia ciągle jest udoskonalana, aby osiągać jak najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. Zabiegi wykonuje się w serii, najlepiej 2 razy w ciągu tygodnia. Już po kilku zabiegach zauważamy poprawę jędrności i gładkości skóry, w porównaniu do starszych modeli urządzenia.

Klientki Derm Expert od lat wpisały Endermologię, jako element ich stylu życia.
Kolejnym bardzo efektywnym i lubianym zabiegiem jest fala uderzeniowa Storz Medical. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, także tego opornego i w zaawansowanym stopniu. Dzięki działaniu fali akustycznej dochodzi do rozbicia złogów komórek tłuszczowych, znacznie poprawia się ukrwienie skóry, staje się ona jędrniejsza i bardziej gęsta. Zabieg powoduje rozluźnienie zwłóknień powodujących powstawanie zaawansowanych form cellulitu, dzięki czemu szybko daje zauważalne efekty.
 
Aby w krótkim czasie osiągnąć jak najlepsze, widoczne efekty ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej najlepsze jest połączenie dwóch opisanych powyżej zabiegów. Nowoczesne technologie Endermologii Alliance oraz Storz Medical doskonale się uzupełniają, działając wielopłaszczyznowo na przyczyny powstawania cellulitu oraz niwelując jego uciążliwe skutki.
 
Endermologia_Alliance

Endermologia_Alliance