Utrata jędrności skóry spotyka wielu z nas, są na nią sposoby!


Zabiegi ujędrniające

Zaffiro to zabieg z wykorzystaniem działania światła podczerwonego, które powoduje podgrzanie struktur skóry oraz obkurczenie włókien kolagenowych i elastynowych do ich prawidłowej, pierwotnej długości. Ponadto wysoka temperatura powoduje pobudzenie fibroblastów do produkcji całkowicie nowych włókien kolagenowych. Zaffiro nazywane jest termoliftingiem, bezolesnym sposobem na silne ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Zabieg wskazany jest w szczególności na ujędrnienie miejscowo zwiotczałej skóry np. na brzuchu po ciąży, w okolicy kolan po utracie wagi itp. Efektów jakich można się spodziewać to napięcie skóry, poprawia jej wyglądu i elastyczności. Pierwszy efekt widoczny jest już po wizycie, a sam zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Sonotermolipoliza polega na połączeniu emisji ultradźwięków z działaniem fali radiowej. Zabieg wykorzystywany jest w celu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry. Drgania wywoływane przez ultradźwięki powodują robicie komórek tłuszczowych oraz redukcję tkanki podskórnej, natomiast fala radiowa prowadzi do podgrzania skóry i stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych. Podczas zabiegu pobudzone zostaje ukrwienie skóry, dzięki czemu jest ona lepiej odżywiona i dotleniona. 

Storz Medical to kolejny zabieg który po za redukcją cellulitu, daje bardzo dobry efekt napięcia skóry. Fala akustyczna intensywnie stymuluje skórę, pobudza krążenie krwi i limfy. Po zabiegu skóra wygląda zdrowiej, staje się napięta, lepiej odżywiona, dotleniona oraz poprawia się jej gęstość. 

Endermologia Alliance poprzez próżniowy masaż powoduje jej manualną stymulację, pobudzając tym samym produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabieg ten pobudza dostarczanie do skóry składników odżywczych dzięki czemu zyskuje ona młodszy wygląd i staje się bardziej napięta.