Świąteczno-sylwestrowy duet Termolifting i zabieg gwiazd Intraceuticals<3


Zabieg Intraceuticals, wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty. Zabieg jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Jennifer Lopez, Naomi Campbell CzY Justin Timberlake. Rozprowadzane aktywne serum jest za pomocą specjalnego aplikatora i po zbliżeniu go do skóry wtłaczane jest wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem.
 
Zabieg Intraceuticals jest całkowicie bezbolesny i bardzo bezpieczny, mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży. Nie powoduje żadnych niepożądanych efektów – to sprawdzona, unikalna australijska metoda pielęgnacji skóry. Gwarantuje widoczny lifting, wypełnienie i poprawę konturów twarzy. Istotą tej szczególnej pielęgnacji jest zastosowanie różnych form kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za nawodnienie skóry, antyutleniaczy oraz tlenu hiperbarycznego. Nawilżanie to podstawa pielęgnacji każdej skóry. Intraceuticals opatentował skuteczny sposób optymalizacji nawilżenia.
 
E fekty zabiegu:
  • widoczne wypełnienie,
  • lifting i zagęszczenie skóry,
  • poprawa konturów twarzy, młodszy, zdrowszy, pełen blasku wygląd,
  • zwiększe nie gęstości, jędrności i napięcia skóry,
  • nowa świeżość,
  • zdecydowa na poprawa kolorytu,
  • redukcja cienkich linii i zmarszczek, rozjaśni enie przebarwień,
  • redukcja zapalnych stanów trądzikowych.

 

Reko mendujemy połączenie zabiegu Infuzji tlenowej z Termoliftingiem twarzy CoaxMed.  Rewelacyjne efekty nawilżenia, liftingu, redukcji zmarszczek.

Termolifting Coaxmed - działanie fali radiowej opiera się o emisję monopolarnych i bipolarnych fal radiowych  o szerokim zakresie częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Działanie fali radiowej przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Fala radiowa ma działanie silnie odmładzające, zagęszczające skórę właściwą i liftingujące.

 

W ofercie świątecznej znajdą Państwo połączenie Infuzji tlenowej z termoliftingiem CoaxMed w zdecydowanie niższej cenie 890 zł zamiast 1250 zł. 

KUP ONLINE

Rezerwacje: 574-685-233
Klinika Piękna Derm Expert
ul. Strzeszyńska 96, Poznań 

 

 

Intraceuticals - infuzja tlenowa zabieg gwiazd

Intraceuticals - infuzja tlenowa zabieg gwiazd