Poszerzamy zespół... Zabiegi medycyny estetycznej w Derm Expert!


Lek. med. Jakub Przybylski w 2013 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2015 roku, jako lekarz rezydent chirurgii plastycznej pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju- wiodącym i najstarszym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce, jednym z najlepszych na świecie. To właśnie tam, ma możliwość uczenia się od prof. Piotra Wójcickiego oraz innych wybitnych polskich i światowych chirurgów plastycznych.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej odbył wiele kursów indywidualnych w najbardziej prestiżowych ośrodkach chirurgii estetycznej, dlatego oddając się w jego ręce, macie państwo gwarancję najwyższej jakości konsultacji i zabiegów. Zakres usług oferowanych przez lek. med. Jakuba Przybylskiego obejmuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, włączając w to leczenie nadpotliwości, usuwanie laserem blizn i tatuaży oraz wykonywanie drobnych operacji plastycznych- wycinanie znamion, brodawek, kaszaków i tłuszczaków.

Najważniejszymi wartościami w pracy są dla niego bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów, w związku z czym nieustannie wzbogaca swoją wiedzę w najnowsze informacje ze świata medycyny estetycznej, zdobywając je na kolejnych sympozjach i szkoleniach. W zależności od nastroju, lubi relaksować się rysując, bądź uprawiając sporty na świeżym powietrzu- nie wyobraża sobie zimy bez nart oraz lata bez windsurfingu.