Pierwszy krok do naprawy i odnowy skóry - AVST 1 Environ


Dzięki zawartości niezbędnych witamin oraz ekstraktów roślinnych i przeciwutleniaczy pomaga odzyskać nawilżenie, miękkość oraz gładkość. Połącznie witaminy A, C i E pozwala na uzyskanie szerszego spektrum antyoksydacyjnego. Witamina A, nazywana witaminą młodości, występuje naturalnie w naszym organizmie, jednak codziennie następuje jej utrata, dlatego powinna być dostarczana do organizmu, zarówno w formie doustnej ( zwłaszcza w pokarmach), jak i w formie kremu. Witamina A i jej pochodne są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju komórek skóry – zewnętrzna warstwa skóry będzie miała prawidłową grubość i nie będzie nadmiernie zrogowaciała, a także ograniczy się przeznaskórkowa utrata wody, co w efekcie wygładzi skórę.  Nastąpi normalizacja  pracy gruczołów łojowych ( zmniejszenie świecenia skóry i ilości zakórników) a w skórze właściwej pobudzone zostaną  fibroblasty, wzmagając syntezę kolagenu i elastyny, co wpłynie na wypłycenie zmarszczek. Witamina a i jej pochodne uczestniczą w prawidłowym rozmieszczeniu melaniny, wpływając w ten sposób także na przebarwienia.

Jak widać, witamina A i jej pochodne mają dobroczynne i  wszechstronne właściwości, uzyskiwane w długotrwałym procesie, dlatego terapię  zaczynamy od kremu AVST 1, który ma najłatwiej przyswajalną formę chemiczną. Jej zadaniem jest stworzenie receptorów dla wyższych stężeń witaminy A, znajdujących się w kremach AVST 2,3,4 i 5.

Krem AVST 1 możemy początkowo stosować codziennie wieczorem, a w późniejszym okresie także rano- nie ma potrzeby dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej, ponieważ zawarta w nim pochodna wit. A sama w sobie stanowi naturalny parasol ochronny dla komórek.

Zakupisz go w Derm Expert!

Skontaktuj się z nami: +48 574 685 233