Pielęgnacja to podstawa..


Pielęgnacja to podstawa...

Pamiętaj , że w kontekście dobrej kondycji skóry poza zabiegami stymulującymi i pobudzającymi do przebudowy, bardzo ważna jest jej pielęgnacja. Dobór odpowiednich kosmetyków często stanowi spore wyzwanie. Pielęgnacja gabinetowa opiera się na zabiegach, które dostarczają skórze niezbędnych składników w większych stężeniach niż kosmetyki. Dodatkowo ważnym elementem pielęgnacyjnym jest dokładne oczyszczenie skóry, dzięki możliwościom, jakie oferuje  aparatura AquaSure H2- oczyszczanie wodorowe. Zabieg jest rekomendowany przez wszystkich ekspertów Kliniki w celu oczyszczenia i przygotowania skóry do dalszych działań pielęgnacyjnych, potęgując i wzmacniając  efekt końcowy. 

Infuzja tlenowa INTRACEUTICALS polega na wprowadzeniu do skóry wysoce skutecznych ampułek ze składnikami aktywnymi, za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Bezpośrednio po zabiegu cera jest promienna, bardzo mocno nawilżona, odżywiona oraz rozświetlona, a drobne zmarszczki są mniej widoczne. 

Zabiegi pielęgnacyjne  warto poprzedzić procedurą ENDERMOLIFT ENDERMOLOGIA ALLIANCE. Zabieg ten, poprzez wielowymiarową stymulację komórkową w tkankach działa lepiej niż mocny masaż twarzy. Potęguje syntezę kwasu hialuronowego, pobudza produkcję elastyny oraz spowalnia rozpad włókien kolagenowych. Dzięki temu, że zwiększa ukrwienie skóry, wzmacnia wchłanianie składników aktywnych z procedur pielęgnacyjnych.