Piękne ciało dzięki najnowszym technologiom!


Wybór jest ogromny, ale co tu wybrać?

Obecnie na rynku znajduje się wiele technologii, stosowanych w kierunku modelowania sylwetki oraz wyszczuplania. Zapewne ciężko wybrać tą odpowiednią dla siebie i swoich niedoskonałości. Dlatego u Nas w Klinice podczas pierwszej wizyty Nasi Eksperci stawiają na szczegółowy wywiad, aby poprzez dobranie odpowiedniej, spersonalizowanej kuracji sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zdecydowanym faworytem w modelowaniu sylwetki w Naszej Klinice jest aparatura medyczna Coaxmed, która ma do zaoferowania szereg skutecznych technologii.

Alternatywa dla chirurgicznej liposukcji- prawdziwy hit!

O jakim zabiegu mowa? Kriolipoliza- metoda wykorzystująca bardzo niską temperaturę do likwidacji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na aplikacji głowicy na obszar zabiegowy, po czym dzięki zassaniu oraz emisji zimna, w przedziale
-7 do -10 stopni Celsjusza, wywoływany jest proces lipolizy-rozpadu komórek tłuszczowych, wraz z ich błoną komórkową. W ostatnim etapie tłuszcz – rozłożony na czynniki pierwsze uwalniany jest z organizmu. Efekty, które są osiągalne dzięki temu zabiegowi to przede wszystkim całkowite zniszczenie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie obwodów ciała!

Kolejnym zabiegiem jest zabieg z wykorzystaniem fali radiowej oraz ultradźwięków- mowa o Sonotermolipolizie. Fala radiowa równomiernie nagrzewa głębokie struktury skóry, co stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i wzmożoną cyrkulację krwi. Efektem tego działania jest ujędrnienie i napięci skóry. Z kolei ultradźwięki wywołują mikro-masaż, mechanicznie zwalczając komórki tłuszczowe i zwłóknienia tkanek. Jest to zabieg działający w jednym czasie na kilku poziomach. Efekty zabiegowe zauważymy nie tylko w likwidacji tkanki tłuszczowej, ale i w redukcji cellulitu.

 

 

Co jeszcze do zaoferowania ma Nasz fawort- Coaxmed?

Diatermia + vaccum. Podczas tego zabiegu działamy na tkanki wcześniej wspomnianą falą radiową, ale także masażem próżniowym, który dodatkowo rozluźnia, odpręża i napina skórę. Pomaga w odprowadzaniu limfy, przyspieszeniu metabolizmu, pobudzeniu krążenia oraz przy utracie jędrności skóry.

Endermologia LIPO M6- popularność wśród Klientek!

Zabieg polega na wykonaniu specjalistycznego masażu podciśnieniowego.
Płynne ruchy unikalnej głowicy powodują rozbijanie tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny oraz głęboką regenerację mięśni. Zabieg jest bardzo przyjemny i w pełni bezpieczny.
Zabieg modeluje nasze ciało przy zauważalnej poprawie jędrności skóry oraz zmniejszeniu cellulitu.

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów daje wspaniałe rezultaty, ale z doświadczenia wiemy, że ich łączenie ma szczególne znaczenie! Kumulowanie się efektów kilku technologii potrafi zdziałać cuda. Poza tym, to nie koniec naszych propozycji na smukłą sylwetkę.

Po więcej szczegółów oraz opracowanie indywidualnej kuracji zapraszamy na konsultacje z Kosmetologiem.
Aneta Kopaczyk z ogromną wiedzą i doświadczeniem z całą pewnością zajmie się Państwa programem modelująco-wyszczuplającym na lato!


Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną pod numerami telefonów: 574 685 233 lub 61 820 32 80 bądź drogą emailową:
rec epcja@dermexpert.pl
Klinika Piekna DERM EXPERT
ul. Strzeszyńska 96
Poznań-Podolany
www.dermexpert.pl