ONDA DEKA i Kriolipoliza pogromcy w walce z niechcianą tkanką tłuszczową!


ONDA DEKA i KRIOLIPOLIZA - trwale usunie tkankę tłuszczową w najbardziej opornych miejscach

Każdy z nas posiada obszar na swoim ciele, gdzie tkanka tłuszczowa gromadzi się wyjątkowo szybko. Są to partie oporne na wszelkie ćwiczenia i diety. Mimo, że podczas odchudzania tracimy na masie to jednak komórki tłuszczowe nagromadzone w danym miejscu nie chcą ulegać redukcji.

Do oferty Kliniki Derm Expert wprowadziłam swiatową NOWOŚĆ. Ona®Deka to najsilniejsze na rynku urządzenie do walki z opornym tłuszczem. Dzięki innowacyjnej technologii mikrofali głowice docierają w bezpieczny, kontrolowany sposób do najgłębszych warstw tkanki tłuszczowej, doprowadzając komórki tłuszczowe do stresu oksydacyjnego, a co za tym idzie – ulegają one skurczeniu i zupełnemu rozpadowi. Zabieg jest świetną alternatywą dla zabiegu chirurgicznego, jakim jest liposukcja. Drugą propozycją i zarazem równie skuteczną jest kriolipoliza Coaxmed. W bezpieczny sposób wymrażamy komórki tłuszczowe w temperaturze do -10℃. Z miesiąca na miesiąc tkanka tłuszczowa zaczyna ulegać trwałej redukcji.

Dzięki tym urządzeniom trwale pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, zlikwidujesz bryczesy i pozbędziesz się niechcianej oponki na brzuchu! Wszystkie zabiegi z oferty Derm Expert kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Jeśli borykasz się z oporną tkanką tłuszczową - usuniemy ją.