O CIAŁO DBAJ RÓWNIEŻ JESIENIĄ/ ZIMĄ  


 

O swoje ciało warto dbać zarówno latem jak i zimą. Aby stosowane zabiegi ujędrniające sylwetkę oraz redukujące tkankę tłuszczową latem dłużej cieszyły się swą efektywnością należy wykonać zabiegi przypominające w okresie jesienno-zimowym. Jest to też idealny okres aby dysponować większą ilością czasu i zacząć już przygotowywać się na kolejny sezon bikini.

 

Zabiegi przypominające mają na celu podtrzymanie efektów uzyskanych po podstawowej serii zabiegów na ciało. Warto pamiętać, że wykonanie całej serii zabiegów latem to ogromny nakład czasu, finansów i energii, dlatego aby nie zaprzepaścić uzyskanych efektów poleca się regularne wykonywanie zabiegów przypominających.

 

W zależności od rodzaju zabiegu wykonanego w serii latem zaleca się inną ilość zabiegów przypominających w okresie jesienno-zimowym.

 

Zabieg taki jak Endermologia mający na celu ujędrnienie oraz modelowanie sylwetki nie ma posiada żadnych przeciwskazań do wykonywania go cały czas. Jednak gdy chcemy zrobić przerwę warto powtarzać go minimalnie około 2 do 3 razy w miesiącu.

 

W przypadku zabiegu STORZ Medical, który redukuję cellulit nawet najgorszego stopnia, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz odpowiada za ujędrnienie sylwetki i jej wymodelowanie rekomendowany jest minimalnie jeden zabieg przypominający w ciągu miesiąca.

 

Sonotermolipoliz a zwana również jako termolifting ciała to zabieg, dzięki któremu ulega redukcji tkanka tłuszczowa, dochodzi do likwidacji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Zabieg przypominający powinno wykonywać się minimalnie raz na miesiąc bądź dwa w zależności od kondycji skóry.

 

ONDA DEKA wykorzystuje działanie mikrofal, które trafiają w tkankę tłuszczową powodując w ten sposób skuteczną jej redukcję. Zabieg ten równocześnie wpływa na napięcie skóry i poprawę jej elastyczności. Po wykonaniu serii około 2 do 6 zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych bardzo rzadko zdarza się konieczność wykonania zabiegu powtórzeniowego. Jednak gdy problem jest bardzo złożony zabieg przypominający można wykonać dopiero po upływie pół roku od ostatniego zabiegu z serii.

 

Dokładną ilość zabiegów rekomendowanych podczas serii przypominającej każdej  z wymienionych wyżej terapii ustalisz podczas konsultacji z naszym specjalistą w Klinice Derm Expert