NAJNOWSZE technologie dla REWOLUCYJNYCH efektów.


„Dbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, w którym musisz żyć”

NAJNOWSZE technologie dla REWOLUCYJNYCH efektów.
Przygotuj swoje ciało na lato z Kliniką Derm Expert - Natural Beauty Clinic 


Dieta to nie wszystko..

Każda z nas marzy o idealnym ciele, gładkiej skórze i zgrabnej sylwetce. Nie wystarczy przejść na dietę, aby osiągnąć wymarzone efekty. Wymodelowaną, zgrabną sylwetkę uzyskamy   zbilansowaną dietą, aktywnością fizyczna oraz dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii hi-tech, które wprowadziłam do Kliniki Derm Expert, aby uzyskiwać najlepsze efekty na miarę najbardziej prestiżowych klinik w Polsce. 

Wraz z zespołem najlepszych ekspertów w Klinice Derm Expert stworzyłam programy zabiegowe dedykowane danym problemom, przynoszące najlepsze efekty!

Cellulit - ENDERMOLOGIA® ALLIANCE  i STORZ MEDICAL - zredukuje nawet najbardziej zwłókniały cellulit 3 i 4 stopnia!

Cellulit - aż 95% kobiet zmaga się z tym problemem, a coraz częściej dotyka on także mężczyzn. Z każdym rodzajem cellulitu ciężko jest się uporać bez specjalistycznej pomocy. Do głównych czynników odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu zaliczamy: nieprawidłowe odżywianie szczególnie rozmaite w wysoko przetworzone produkty, brak aktywności fizycznej, problemy hormonalne, predyspozycje genetyczne i stres. Doskonałym wprowadzeniem do pracy nad swoim ciałem jest ENDERMOLOGIA® ALLIANCE -  intensywny masaż podciśnieniowy, który w naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry (kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego).

 Chcą c utrzymać jak najlepsze efekty zabiegowe, wprowadziłam do swojej kliniki najnowszą generację Endermologii Alliance, która jest skuteczniejsza oraz bezpieczniejsza a efekty widoczne są już po trzecim zabiegu. Endermologia Alliance,  odróżnieniu od swojej starszej siostry rekomendowana jest również dla kobiet w ciąży, po I trymestrze oraz dla kobiet po liposukcji.

Z Endermologią Alliance wymodelujesz swoją sylwetkę, pozbędziesz się cellulitu, pobudzisz krążenie oraz przygotujesz skórę do kolejnych zabiegów, potęgując ich skutecznoś. 

Najlepszym uzupełnieniem zabiegów Endermologii jest nasza NOWOŚĆ fala uderzeniowa Storz Medical.Głowica D-Actor pozwoli na rozbicie nawet najbardziej zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.

Decydując się na poszerzenie oferty hi-tech o urządzenie Storz Medical odpowiedziałam na liczne zapotrzebowanie naszych Klientów, których rozwiązanie problemów  

zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.