Metamorfoza sylwetki w Klinice Derm Expert dzięki zastosowaniu autorskich terapii łączonych


Po pierwsze - rodzaj technologii, dlatego wybierając urządzenia, czy zabiegi do Kliniki Piękna Derm Expert stawiamy na medyczne, certyfikowane sprzęty najwyższej jakości, które mają udokumentowaną i potwierdzoną skuteczność.

Po drugie - dobór odpowiedniej technologii względem danego problemu. Stworzenie i zrealizowanie skutecznej terapii zabiegowej możliwe jest tylko wtedy, gdy posiada się interdyscyplinarną wiedzę oraz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów. Dlatego w Derm Expert spotkasz zespół wykwalifikowanych kosmetologów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach. Zachęcamy Cię zatem do skorzystania z bezpłatnej eksperckiej konsultacji.

W pracy kosmetologa najczęściej spotykamy się z problemami, których podłożem jest więcej niż jedna przyczyna, dlatego aby skutecznie im przeciwdziałać, nieocenione jest zastosowanie terapii łączonych. Jest to połączenie dwóch lub nawet większej ilości technologii. Daje to pewność w osiągnięciu trwałych i spektakularnych efektów, widocznych gołym okiem. Tak jak podczas odchudzania połączenie diety i ćwiczeń to konieczność, tak w przypadku zabiegów na ciało, synergia działania kilku technologii jest nieoceniona.

 

W Klinice Derm Expert możemy dokonać metamorfozy sylwetki w stosunkowo krótkim czasie. Modelowanie sylwetki wiąże się przede wszystkim z niwelowaniem tkanki tłuszczowej, ujędrnianiem skóry i redukcją cellulitu. W przypadku ostatniego najlepszym połączeniem jest Endermologia LPG wraz z falą uderzeniową STORZ MEDICAL.
Pierwsza technologia skutecznie wygładzi skórkę pomarańczową, a druga dzięki pobudzeniu procesów metabolicznych, rozbije niechciany tłuszcz.

 

Jeżeli Twoim problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej, technologią którą pokochasz jest ONDA DEKA. Dzięki generowaniu z głowicy MIKROFAL COOLWAVES w trwały sposób niszczy komórki tłuszczowe. W pewnym stopniu wpłynie również na ujędrnienie skóry, ale dla osiągnięcia spektakularnych efektów ujędrnienia skóry warto wybrać naszą NOWOŚĆ termolifting ZAFFIRO. Swoją innowacyjność opiera na intensywnym działaniu podczerwieni. Efekty widoczne są w niezwykle krótkim czasie po zabiegu.

Zabieg Zaffiro jest nie tylko przyjemny, lecz także uniwersalny, ponieważ może być stosowany na wszystkie partie ciała. Thermolifting Zaffiro zagęści zarówno skórę twarzy, jak i skórę szyi, dekoltu, brzucha, dłoni, ramion, pośladków, ud, a także kolan.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, jeśli jeszcze nie próbowałaś/eś u nas zabiegów z zastosowaniem technologii. Do końca kwietnia skorzystaj z możliwości zakupu pierwszego zabiegu z użyciem powyższych technologii z rabatem -50%. Zachęcamy Cię do skorzystania z bezpłatnej obrazowej konsultacji ciała i analizy skóry twarzy przy użyciu urządzenia LUMISCAN, aby wspólnie z ekspertem wybrać terapię zabiegową skrojoną na miarę Twoich potrzeb.