Marka Dermomedica - kosmoceutyki w Derm Expert


Nowości w Derm Expert – Dermomedica

 

W ostatnim czasie w Naszym salonie zagościła nowa marka kosmetyczna. Dermomedica to to specjalistyczna marka produktów przeznaczonych do terapii skór problematycznych, wspomagająca efektywność zabiegów oraz posiadająca kosmetyki przeznaczone dla skór z widocznymi efektami starzenia. Firma ta posiada w swojej ofercie kodmeceutyki czyli preparaty z pogranicza leków i kosmetyków. Stawia ogromny nacisk na świadomą pielęgnację domową a zwłaszcza na prawidłowe codzienne dwuetapowe oczyszczanie skóry, o którym wiele z nas niestety zapomina.

W swojej ofercie posiadamy kosmetyki takie jak:

 

Azelaic Cleanser – żel do mycia skóry z kwasem azelainowym który ma działanie przeciwzaskórnikowe oraz przeciwzapalne. Idealnie sprawdza się do każdego typu cery.

 

Azelaic Cream – krem z kwasem azelainowym, witaminą E i heksylorezorcynolem. Posiada działanie przeciwzaskórnikowe oraz rozjaśniające. Najlepiej sprawdza się w przypadku cer z tendencją do zmian trądzikowych.

Lipid Control Cleanser – olejek myjący z skwalanem, witaminą E oraz olejkiem z lawendy. Pierwszy etap oczyszczania dwuetapowego. Olejek ten idealnie oczyszcza skórę z makijażu, zanieczyszczeń, smogu oraz zalegającego sebum.

 

Tea Tree Oil Cleanser – olejek myjący z skwalanem, olejkiem z drzewa herbacianego oraz olejkiem lawendowym. Idealnie sprawdza się w przypadku skór z tendencją do posiadania zmian trądzikowych oraz przetłuszczających się. Posiada silne właściwości antybakteryjne oraz przeciwzapalne.

 

Resveratrol Mineral Cream SPF 30 – krem o działaniu przeciwsłonecznym. Dodatkowo działa przeciwstarzeniowo oraz zapobiega powstaniu przebarwień i wzmacnia kondycję skóry. Bardzo dobrze sprawdza się po zabiegach z zakresu kosmetologii.

Healing Balm SPF 50 – produkt który zarówno goi jak i regeneruję skórę. Posiada również działanie przeciwzapalne oraz pomaga w procesie odbudowy skóry. Używany po inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych. Zapobiega powstaniu blizn oraz przebarwień.

 

Aktualnie z okazji świąt Bożego Narodzenia w swojej ofercie posiadamy również zestawy promocyjne od Dermomedica. W skład takiego kompletu kosmetyków wchodzi serum z witaminą C, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry oraz w zależności od zestawu odpowiednio dobrany krem do codziennej pielęgnacji skóry.