Intraject - technologia redukuje blizny, rozstępy i zwiotczenie


Blizny, rozstępy, wiotka skóra… doskonale zwalczy je INTRAJECT.


Zabieg Intraject - rewolucyjny, najbardziej inwazyjny, ale niewiarygodnie skuteczny w swoim działaniu. Szerokie spektrum najnowszych technologii dla głębokiej odnowy skóry twarzy, ciała i głowy.
Nie ma problemów nie do rozwiązania. Zaawansowana technologia Intraject woje zastosowanie znajdzie w: redukcji zmarszczek powierzchownych i głębokich, liftingu powieki, redukcji blizn potrądzikowych, redukcji przebarwień, poprawie jędrności skóry, modelowaniu twarzy, redukcji blizn i rozstępów oraz terapii skóry głowy (trychologia).

Wiele kobiet boryka się z problemem wiotkiej skóry wokół kolan oraz ramion. W eliminacji tego problemu wykorzystujemy zaawansowaną technologię Intraject, która jest niezwykle skuteczna.

Wieloletnie  doświadczenie w kosmetologii estetycznej pozwoliło wybrać najlepsze, najbardziej zaawansowane i skuteczne technologie. Ważnym aspektem jest to, iż urządzenia dostępne w Klinice Derm Expert posiadają certyfikaty medyczne. Przebadane są pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. 

TYDZIEŃ z INTRAJECTEM od 19.09 do 25.09 pakiet 3 zabiegów -30% 

KUP ONLINE