Intraceuticals - zabieg, który pokochały gwiazdy!


Rejuvenate - hiperbaryczny tlen w walce z procesami starzenia.

W samej formule serum o nazwie Rejuvenate znajdziemy substancje o działaniu mocno nawilżającym, drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, koktajl witamin-antyoksydantów (A, C, E), działający przeciwrodnikowo wyciąg z zielonej herbaty czy łagodzący podrażnienia pantenol.

Infuzja tlenem jest polecana także osobom, które poddały się inwazyjnym zabiegom, np. radiofrekwencji mikroigłowej. Zabiegi te powodują zamierzone uszkodzenie kolagenu i elastyny w celu stymulacji ich przebudowy. Można więc infuzję tlenową przeplatać z innymi, inwazyjnymi zabiegami, żeby przyspieszyć gojenie.

Na efekty zabiegu nie musisz długo czekać. Poprawę kondycji skóry zauważysz od razu po zabiegu. Najlepszy efekt jest widoczny jednak po 8 godzinach od zabiegu. Często stosuje się tę metodę, np. na modelkach przed pokazami mody. Zabieg ten jest szczególnie rekomendowany przed ważnym wyjściem. Skóra wygląda po nim świeżo, jest bardziej jędrna i nawilżona, a co za tym idzie odpowiednio przygotowana pod makijaż.

Przez to, że jest to zabieg silnie nawilżającym, poleca się go również osobom, które narzekają na suchość skóry. raktycznie od razu skóra jest nawilżona, napięta, wypełniona, uzyskujemy wypoczęty koloryt skóry. Jeżeli chcesz, żeby efekt trwał dłużej, to poleca się wykonanie 6 zabiegów raz w tygodniu + stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej, którą z radością pomożemy Ci dobrać indywidualnie do Twoich potrzeb u nas w Derm Expert.