BLACK WEEK w Derm Expert do 28.11 -50%


Na terapie laserowe, Endermologię, karboksyterapię oraz Ondę przysługuje rabat -50 % przy zakupie minimum 6 zabiegów. 

Warto w okresie jesienno-zimowym skorzystać z laseroterapii, kiedy Nasze ciało nie jest narażone na intensywne promieniowanie słoneczne.  Mowa tutaj nie tylko o depilacji laserowej, ale między innymi laserowym usuwaniu naczyń czy redukcji rumienia na twarzy.
Endermologię możemy wykonywać całorocznie i łączyć ją z Ondą w celu uzyskania lepszych efektów terapeutycznych.
Karboksyterapia rozjaśni cienie pod oczami, a także zwalczy niechcianą tkankę tłuszczową, podobnie jak kriolipoliza. Przed ich wykonaniem należy wykonać drenaż z wykorzystaniem Endermologii. 

Dla Storz Medical, termoliftingu Coaxmed, Kobido, kriolipolizy zarezerowany jest rabat – 40% przy zakupie minimum 6 zabiegów. Wszystkie wymienione wyżej terapie możemy wykonywać całorocznie. Storz Medical świetnie łączyć z endermologią aby zredukować cellulit i wymodelować sylwetkę. Termoliting Coaxmed razem z masaźem Kobido nie tylko zrelaksują, ale uniosą owal i zniwelują zmarszczki.
Radiofrekwencja mikroigłowa Intraject, Mesotherm chętnie wykonywane są w okresie jesienno-zimowym. Procedury te silnie pobudzają skórę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, a ponadto wyrównują koloryt i fakturę. Do procedur działających silnie anti-agning należą także Zaffiro oraz mezoterapia igłowa, które rewelacyjnie sprawdzają się w połączeniu ze sobą- nawilżają i napinają skórę. W przypadku pakietu 6 zabiegów przysługuje rabat – 30 %.

Udostępniliśmy dla Państwa możliwość łączenia zabiegów objętych promocją, gdyż wierzymy, że terapie łączone przynoszą najlepsze efekty.